Zapraszamy do skorzystania z sukcesywnie poszerzanej przez nas oferty. Stałym jak i Nowym Klientom życzymy rentownych zleceń. Z naszej strony postaramy się dołozyć wszelkich starań, aby roboty brzebiegały bez zbędnych komplikacji . Postaramy się dołożyc wszelkich starań , aby usprawnić Wasze , mając nadzieję że współpraca przynieniesie obopólne korzyści. Zapraszamy Załoga Samar.

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Korzyści z wynajmu                              wykaz urządzeń

Gdy potrzebujemy specjalistycznego sprzętu...

Od firm budowlanych inwestorzy oczekują coraz więcej: efektywności, terminowości, wykorzystania nowoczesnych technologii, ścisłej specjalizacji lub wręcz przeciwnie - kompleksowości usług. Aby sprostać rosnącym wymaganiom potrzebny jest specjalistyczny, a przez to drogi sprzęt. Jego zakup okazuje się często kłopotliwy - nie dość, że wiąże się ze znaczną inwestycją, to pociąga za sobą m.in. koszty utrzymania. Potrzeba znalezienia bardziej racjonalnych i korzystnych rozwiązań stała się przyczyną powstania Wypożyczalni Samar sprzętu i maszyn budowlanych

....wynajem jest najlepszym rozwiązaniem!

W ofercie naszej firmy znajdziesz każdy potrzebny Ci sprzęt: od maszyn do robót ziemnych i drogowych, przez sprzęt do prac betoniarskich, po urządzenia pomocnicze przy remontach, "wykończeniówce", a także sprzątaniu i czyszczeniu.  Wynajem w naszej firmie opłaca się każdemu... niezależnie, czy prowadzi małą firmę budowlaną, czy też nadzoruje ogromną inwestycję. Przewaga wynajmu nad zakupem przejawia się w każdym możliwym aspekcie!


 Brak kosztów zakupu i zbycia
Wynajem sprzętu jest znacznie tańszy niż koszt jego kupna. Korzystanie z wypożyczonego sprzętu eliminuje także problem związany z jego zbyciem, pozwalając oszczędzić czas i środki na to przeznaczone (ogłoszenia, przetargi)

Optymalne wykorzystanie potencjału
Szeroka oferta wynajmowanych urządzeń zwiększa możliwość racjonalnego doboru specjalistycznego sprzętu do określonych prac. Wypożyczając tylko ten sprzęt, który jest aktualnie potrzebny można przeznaczyć środki pieniężne na inne cele.

Ograniczenie zapasów i kosztów magazynowania
Wynajem sprzętu pozwala na zminimalizowanie zapasów własnych firmy w zakresie majątku trwałego, a także eliminuje konieczność utrzymywania budynków i terenów niezbędnych do jego przechowywania i ochrony


KORZYŚCI ORGANIZACYJNE

Łatwość pozyskania sprzętu
Dzięki szerokiej ofercie i rozbudowanej sieci oddziałów jesteśmy w stanie dostarczyć zamówiony sprzęt bezpośrednio na miejsce budowy, w ustalonym wcześniej terminie.

Bezproblemowy przebieg prac
Zapewniamy fachowe doradztwo, a na czas wynajmu pełną opiekę techniczną. Zwalnia to naszych klientów z potrzeby posiadania warsztatów, odpowiedniego zapasu części zamiennych, przeszkolonych mechaników, a także pozwala na ograniczenie przestojów. Pomoc w każdej chwili Przedstawiciele naszej firmy zawsze służą pomocą, co skraca czas ewentualnego przestoju.


KORZYŚCI FORMALNO-PRAWNE

Łatwiejsza kontrola kosztów i wykorzystanie
Wynajem pozwala uprościć przetargi i fakturowanie, zostawiając tylko jeden koszt - wynajem. Ułatwia to kontrolę wykorzystania sprzętu, a także umożliwia ustalenie osobistej odpowiedzialności w przypadku wystąpienia problemów. Mniej kłopotów z licencjami Korzystanie z wypożyczanego sprzętu pozwala uniknąć problemów i kosztów związanych z uzyskaniem wymaganych licencji oraz koniecznymi rejestracjami i dokumentami.